iRomic Вшмукување Чаша Кука Рек Бар Железнички Закачалка Туш Utensil Кука Куки Организаторот за Кујнски Прибор и Бања Прибор Крпа,Венец, Loofah,Bathrobe.
  • Ново

iRomic Вшмукување Чаша Кука Рек Бар Железнички Закачалка Туш Utensil Кука Куки Организаторот за Кујнски Прибор

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алатка и да ги оштети слободни : Нема дупчење,Без завртки,Нема дупки,Без лепак е потребно,спроведени од страна на силна вшмукување сила.Вечера Вшмукување и Долготрајни : Направени од високо квалитетна ABS пластика за кука(Хром позлатен),од не ' рѓосувачки уште за бар и TUP гума за вшмукување подлога која може да се одржи до Max оптоварување на 15 Килограми и да останат suctioned за години.Лесен за Инсталација и Отстранлив : Само притисни или повлекување на рачката рачка за заклучување или лабава,куки се отстранува и обновливи за вашиот замена.Користете Совети и Внимание : Овој моќен вакуум вшмукување чаша кука рек работи само на не-porous,мазни површини, како што се полира керамички плочки,огледало, стакло,полиран уште ѕид и пластична табла, итн., нема да работи на било porous,трнлив,груба или текстура површини како груб слој на површината,неполиран мермер или дрвена врата,солиден порцелан, површина и сл.