TANiCOO 3-Ниво Зачин Тегла Организатор на Кабинетот,од не ' Рѓосувачки Челик Countertop Складирање Организатор-Зачин Контејнери Рек Одговара за Кујната Countertop и Провизии (Цр?
  • Ново

TANiCOO 3-Ниво Зачин Тегла Организатор на Кабинетот,од не ' Рѓосувачки Челик Countertop Складирање Организатор-Зачин

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【3-Ниво Зачин Рек Организаторите】3-Ниво железо зачин решетката се совршени за tidying до зачин хаос на countertop, во кабинет или провизии и ослободувањето до кујната простор.Вие може да ги задржи суштинските зачини, сосови, прав, и зачини достапен и лесен за употреба како ќе се готви.Нема повеќе да се расправаме на копа низ кабинети ,Солидна, стабилна целосна метална конструкција овозможува добра стабилност, така решетката нема да го нарушат дури и со сите зачини тегли зачувани на. 【Зачин тегла полици за Countertops】ги Зачувате вашите кујната Countertops простор.за да се Задржи Материјали и essentials уредно се чуваат и да се ослободи од неорганизирана нередот.Одговара за Лук, Сол, црн Пипер Зачин Тегли, Зачини, Витамини.Во било Каде, со што ќе Ви овозможи да Додадете Складирање Вертикално.Исто така може да се користи во различни простори, вклучително и на countertops, во кабинети, во фрижидерот или под мијалникот. 【Пренослив Дизајн Зачин Складирање Рек】Ова е пренослив зачин багажник, ако се оди на скара на отворено, може да се стави потребниот зачин шишиња во тоа,Носат сето тоа на отворено, дури и ако треба да се вози на плажа скара, овој зачин решетката е погодно да се носат во автомобил, тоа ќе биде ставен во багажникот од колата, бидејќи тоа е само право големина, ќе не заземаат премногу простор.Дури и ти исто така може да го користите овој за да ги сортирате вашите шминка. 【Лесно Да се Инсталира Простор за Заштеда на Организаторот】Пакет вклучуваат собранието алатки и лесно да се соберат.Целата структура е составена од Здрав издржливи метална плоча.оваа трајни организаторот ќе застане да се години на use It е Кујнски Помошник за Организирање на Зачини, Тегли или Други Шишиња и одлично решение за вашата неред во кујната countertop. 【Мини 3-Нивоа на Организаторите】10.5" L x 3.9" W x 9.6" H ( Секој слој простор 2.95"H ) магацинот до повеќе единици што ги зголемува просторот за складирање во исто стапало.Совршено строен да се вклопат во тесни простори и лесно да се чисти.