Генерички Вредност Производи Замине На Третман со Keratin се Спореди 10 Чудо Оставете-во Плус Keratin
  • Ново

Генерички Вредност Производи Замине На Третман со Keratin се Спореди 10 Чудо Оставете-во Плус Keratin

DEN 323.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ја штити косата од оштетување за време и го спречува сплит завршува.Спореди Тоа е 10 Чудо Оставете-Во Плус Keratin.Ги зајакнува и rebuilds сува, оштетена коса.Станот железо и топлинска заштитник.Smoothes и додава сјај.