5 Пак ДОВЕДЕ Батерија-Напојува Безжична Ноќ Светлина да се Држи Допрете Допрете Светилка Стап-за Притисни Светлина за Плакари, Кабинети, Шалтери, или Помошни Просто
  • Ново

5 Пак ДОВЕДЕ Батерија-Напојува Безжична Ноќ Светлина да се Држи Допрете Допрете Светилка Стап-за Притисни Светлина

DEN 502.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☀【СУПЕР СВЕТЛО】 Користење на нови LED светло технологија, сигурен светлината, може излез 50 lm отсјај.Обезбедува сигурен и адекватен светлина заштита во текот на ноќта или во темен места. ☀【ЕДНОСТАВЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА, БЕЗ ХАРД-ЖИЦИ】 Со двострано лепило влошки, може да се држи на било каде ви се допаѓа, притиснете го центарот switch за да го вклучите/ исклучите. ☀【БАТЕРИЈАТА НАПОЈУВА】 Напојува со 3 КОМПЈУТЕРИ AAA батерии (не се вклучени), без жици се потребни.Заштеда на енергија и заштита на животната средина!. ☀【ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА ЗА НИКАДЕ】 ви Донесе светлината во темната ноќ или во camper.Мала големина околу 3 инчен широк и ултра тенок 0. 9 инчен совршен за плакарот, под кабинет, ходникот, скалите, автомобил, фрла и простор за складирање. ☀【12 МЕСЕЦИ ВЕТУВАЊЕ】 Поддржана од страна на Сон Господар задоволството на клиентите .Ние секогаш ќе се замени со погрешен производ или рефундирање на вашата набавка.Само да не контактирате за ако имате било какви проблеми.