60 Ронки 60mm Размавта Тркала Диск Абразивни Пескарење Подлоги За Вежби 6mm месо тело 50pc
  • Ново

60 Ронки 60mm Размавта Тркала Диск Абразивни Пескарење Подлоги За Вежби 6mm месо тело 50pc

DEN 2853.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60 ронки медиум размавта тркала-50 Пакет. 60mm (дијаметар размавта тркала).Се користи на метал, дрво, пластика, боја.За површински третман, мазнење на аглите, deburring.Погодни за употреба во воена вежба или умираат мелница со collets.