Про Тен, Супер Темно Конкуренција Боја, База на Грб, Ултра Темно Suntan Браун, Редеа Слободни, се Однесува Еднакво, Суши Брзо, 3.4 оз.
  • Ново

Про Тен, Супер Темно Конкуренција Боја, База на Грб, Ултра Темно Suntan Браун, Редеа Слободни, се Однесува Еднакво,

DEN 709.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ултра Темно Suntan Браун Формула : Оваа револуционерна формула е комбинација на нашите Оригинални Конкуренција Боја Тен формула со додавање на Супер Темно Инстант Bronzers да ви даде дека длабоки, темни победа изглед.Редеа Слободни, се Однесува Еднакво, Суши Брзо : Нема да ви се претвори зелена, црвена или виолетова.Доверени од страна на фитнес аматери и професионалци.Вграден-Во Кожата Првично : Овој уникатен, супер темно редеа-слободен формула е формулиран со вграден-во кожата првично за максимална апсорпција дозволувајќи им на вашиот тен да се развие целосно во малку, како и четири часа.Совршен за Еден Ден Покажува : За оние од вас кои имаат само еден ден да тен, ова е вашата оди во боја!.