Pawprints Милениче Спомен Рамка со Pawprints Лево од Вас Песна
  • Ново

Pawprints Милениче Спомен Рамка со Pawprints Лево од Вас Песна

DEN 527.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Убава куче спомен рамка со сентиментални сочувство песна да им помогне на жалост пријател или сакана се сеќавам на еден посебен милениче.Рамка доаѓа со прикачен лента со ознака дека може да биде врежано, и има 5"x7" фотографија на која посебен придружник кој има надминато виножито мост. 1" метална ознака вклучени може да бидат врежани да го персонализирате или да се замени со свој милениче ознака.Се сеќавам на вашата сакана домашно милениче со овој 5x7 црни шарки табела рамка која може да се прикажува насекаде во дом или канцеларија.На срдечен "Pawprints Лево Од Вас" (авторски права Teri Harrison) песна совршено држави чувство на некој кој ги загубија своите верни придружници и ќе се обезбеди удобност на примачот во време на жалост.Посебни симпатии понуда за домашни миленичиња загуба која трае подолго од цвеќиња.