Окото Табличка Рамка Завртки
  • Ново

Окото Табличка Рамка Завртки

DEN 856.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Око Завртка Капи - 4 пакет.Вклучува 4 fastener капи, 4 навртки, и 4 пластична капа за прскалки.Корисникот Пријателски и лесен за да го инсталирате универзална табличка завртка капи.Покаже вашиот стил насекаде ќе се вози.Заврши на вашиот изглед со координирање на табличка завртка покрива.