Хартиена Крпа Точење, Комерцијални Тоалет Ткиво Точење Ѕид Хартиена Крпа Носителот C-Пати/Multifold Хартија Пешкир Фармацевт за Бања, Кујна(Црна)
  • Ново

Хартиена Крпа Точење, Комерцијални Тоалет Ткиво Точење Ѕид Хартиена Крпа Носителот C-Пати/Multifold Хартија

DEN 503.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржливи Високо Влијание ABS пластика случај.Ѕидот монтирани ткиво фармацевт кој работи и во одржување на контра површина нередот слободни.Транспарентен црна пластика маска за да знаете кога труд ќе ги снема.Голем капацитет за задржување до 200 парчиња на interfolded хартиени крпи.Лесно Да се Инсталира Од 2 поинаков Начин - Дупчење инсталација или двојно двострано лента за инсталација.Сокриени srews се дизајнирани и само неколку додатоци потребни за да се качи во ѕидот, лесен за инсталација и употреба,се обезбеди трајност.Погоден за дом, канцеларија, училиште, банка, хотел, трговски центар, во болница, бар, итн.