КООРДИНАТОР 2 парчиња Медицинска Перница Жените Детска Количка/Висок Стол Покрие Перница Сино/Сива
  • Ново

КООРДИНАТОР 2 парчиња Медицинска Перница Жените Детска Количка/Висок Стол Покрие Перница Сино/Сива

DEN 743.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекрасна шема,совршена декорација за шопинг количка,висок стол и соба.Даде бебето поголема заштита при пазарувањето и да јадат.Мулти-цел : Бебешка количка перница, деца перница јадење стол маска,виткање чанта убава и преносни.Може да се користи во количката душеци и деца јадење столици за да се задржи вашето бебе далеку од.Издржливи, меки и удобни, давајќи му на вашето бебе максимална заштита.