Седло Столче Стол со Назад Поддршка, Тешки-Должност(350LBS), Хидраулични Возен Вртливата Прилагодливи Столче Стол за Спа Салон за Убавина Масажа Стоматолошка Клиника
  • Ново

Седло Столче Стол со Назад Поддршка, Тешки-Должност(350LBS), Хидраулични Возен Вртливата Прилагодливи Столче

DEN 3816.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зачувај Вашиот Грбот и Половината од СТРЕСОТ и БОЛНА : Ергономски седиштето&нервира backrest,удобно седло седиште стол дизајн за да се поттикнуваат подобро држење на телото и зачувување на грбот и половината.Contoured навалите назад поддршка им помогне да се ослободат назад-вирус.Лесно Ракување : Седиште е rotatable во 360-степен за лесно насока, седиште висина прилагодувања се лесно да се контролира од страна на високи&мазна кревање гас цилиндри со рака лост, опсег од 22.4 инчи да 30.6 инчи,што е погодно за вашиот мулти барањата работа.Тежина капацитет 353lbs исклучително безбеден : користи тешки база и SGS тестирани заверена пневматски гас лифт, многу цврсти и издржливи.Анти-експлодира железо плоча како двојна заштита за вашата безбедност.Возен непречено : засилен најлон двојно завртување casters – овозможува лесно движење & дополнителна стабилност и долговечност.Безбедна за сите тврди или меки подови,како дрво/ламинатни/винил/плочка/тепих.По-продажбата на услугата за гаранција.Секој производ проблем е гарантирана за една година, и не постои причина да се врати за слободни.Ве молиме контактирајте не за било какви прашања.