Milkary Пластовидно Накит Фах Организатор, Нараквица Ѓердан Earring Прстен Екранот во Собата, Складирање Фиока Insert, Прстен Носителот како Подароци за Девојки, Жени
  • Ново

Milkary Пластовидно Накит Фах Организатор, Нараквица Ѓердан Earring Прстен Екранот во Собата, Складирање Фиока

DEN 431.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : големината на поголеми фах околу 13.9" W x 9.5" D x 1.2" H. големината на три помали внесува околу 8.8" W x 4.3" Д секој.Четири во Еден Накит Складирање Кутија Дизајн : Три внесува вклучувајќи прстен носител, една нараквица или ѓердан носителот со куки, а еден поделено вметнете за обетки, приврзоци и други мали камења.Избегнувајте misplacing, пресврт и метежот.Премиум Материјал : најдобрите меки кадифени е совршен за заштита на вашите скапоцени метали и камења од непотребни гребнатини.Отстранлив & Пластовидно коцки : Можете да ги организирате вашите накит повеќе уредно.Зачувување на место и јасно да се прикаже вашиот накит.Тоа е исто така добра за контра накит екранот.НАЈТОПОЛ ПО-УСЛУГА : на Клиентите задоволство е наш врвен приоритет.Не quibble 24-часовна on-line услуга и грижете се-слободен живот се вети тука.