BabyGuard Кревет Шини за Години - Екстра Долг и Високи Специјално Дизајнирани за Близнаци, Целосна, Кралицата, Кралот (79in(200cm))-1side
  • Ново

BabyGuard Кревет Шини за Години - Екстра Долг и Високи Специјално Дизајнирани за Близнаци, Целосна, Кралицата,

DEN 1559.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Премиум Безопасен Материјал : Направен од високо-квалитетни материјали.Силна & Здрав челична рамка,дише мрежа баласт, отпорни на абразија, удобно да го допрам, и лесно може да го замени и чиста. * Безбедно Кревет Железнички Guard : Супер Подолг и поголем дизајн спречува децата од качување надвор.спречување на вашето бебе од паѓа од кревет.На мала торба дизајн може да се сместат играчки или други smalll работа.Тоа е многу посебни зелена.Тоа им дава на луѓето свежо чувство.Тоа е многу издржливи.Забелешка : Ако сакате да го опколуваат 3 ѕидови, ќе треба да се купи 3 страна шини во зависност од големината на душек.ве молиме да се измери големината на вашиот кревет, пред да ги купите. * Лесен за Инсталација и Лесен за Ракување : Со детални инструкции, лесно да го инсталирате, нема проблеми.Лесно да се работи, се повлече на деца кревет железнички нагоре и лесно може да го закачите на кревет железница за децата да сидро.Ротирање на копчето за да се скрие кревет за железнички години помеѓу душеци. * Погоден за Повеќето Тип На Кревет : 59"/71"/79" должини и 27" височини за дополнителна безбедност.Совршен за дете кревет, кожа кревет, цврсто дрво кревет, дете кревет, вградено во кревет, flatbed, дебели душеци кревет, и други големи големина на кревети. * Задоволство на Услуга : Никакви проблеми со бебето кревет шини за време на користење, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе ги реши проблемите во рок од 24 часа.