PowerCoil 3532-1.3/8K Слободни Работи Серпентина Навој Вметнете Комплет, 304 од не 'Рѓосувачки Челик, 1-3/8-6 Тема Големина, 2.063 Инсталиран Должина
  • Ново

PowerCoil 3532-1.3/8K Слободни Работи Серпентина Навој Вметнете Комплет, 304 од не 'Рѓосувачки Челик, 1-3/8-6

DEN 5303.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на нови посилни теми во оригинална опрема.Обезбеди постојан, корозија и носат отпорни на внатрешната нишка што обично е посилна од оригиналот родител материјал тема.Power Coil жица тема инсерти се произведени од прецизност профилирани во облик на дијамант не ' рѓосувачки челик жица и формирана во спирален спирала.Достапна во слободен работи (мимика стандардна тема) или во тема за заклучување (спречување на завртки од вибрации лабава).