PFERD 63333 Duodisc Комбинација Сечење/Мелење Тркала, Тип 27, Алуминиум Оксид А, 4-1/2 Дијаметар x 1/8 Дебела, 7/8 се Роди, 13300 Макс. ВРТЕЖИ во минута (Пакување од 10)
  • Ново

PFERD 63333 Duodisc Комбинација Сечење/Мелење Тркала, Тип 27, Алуминиум Оксид А, 4-1/2 Дијаметар x 1/8 Дебела,

DEN 1109.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дуо диск е идеален за двојна намена сечење и deburring, на челик и нерѓосувачки челик.Во голема мера поткрепен за максимална безбедност.Направен од алуминиум оксид Некој абразивен материјал.Се користи за Намалување на-оф работа, светлина deburring, светлина на површината за мелење.Цврстина одделение P.