300 LED Божиќ Светла, 108.6 Ft Божиќ String Светлина 8 Режими Plug-in Водоотпорен Мини Светла за Внатрешна и Надворешна, Празник Божиќ Дрво Свадба Партија Спална соба Декорација
  • Ново

300 LED Божиќ Светла, 108.6 Ft Божиќ String Светлина 8 Режими Plug-in Водоотпорен Мини Светла за Внатрешна и

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОДЛИЧЕН Божиќ DECORS : Нашиот Божиќ Светла вклучуваат 300 Портокал LED Јасно Жица String Светла со 8 Режими.Секој сет е вкупната должина е 108.6 нозе и 300 смета Портокал ДОВЕДЕ има 3.93 инчи проред.На сијалицата е дијаметар е 5мм и висина е 8мм.ЛЕСНО ДА СЕ РАБОТИ.Притиснете го копчето можете лесно да ги промените string светла за осветлување сцени, светлината на led string , или да го вклучите/исклучите string светла.Има 8 начини како што се Комбинација, Во Бран, Секвенцијален, Slo glo, си поигруваше/Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/Flash, и Стабилно на што може да бидат избрани во секое време.УНИКАТЕН ДИЗАЈН И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Светлината може да се широко се користи во различни сценарија.Совршен за Затворен, ги красат свадба, церемонијата, Родендени, Денот на Благодарноста, и ноќта на Вештерките Партии.Совршен ноќта на Вештерките светла, patios, жива ограда, огради, столбови, свадби, празници, домашни, фестивал оркестарот светла.ПОВРЗЕТЕ ДО 4 ГРУПИ : Со крајот приклучоци, оваа ноќ на Вештерките string светла може да биде продолжен до 4 групи.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.