Крајот Gavorrano Bombe Foyer Градите
  • Ново

Крајот Gavorrano Bombe Foyer Градите

DEN 2975.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно burnished рекултивираните борови со сива миење; поставена во криви bombe рамка со темно антички месинг, империски стил прстен се повлече хардвер.Рециклиран Бор ; Иверица изградба.Gavorrano колекција.Монтажа тип : испакнати.Извор на енергија тип : corded-електричен.Напон : 120.0 volts.