Под Кабинет Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Држачот за Ѕид, Само Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа Држачот за Кујна, Кабинет, Бања, Нерѓосувачки Челик SUS30
  • Ново

Под Кабинет Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Држачот за Ѕид, Само Лепило или Дупчење Црна Хартиена Крпа

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????【Цврсти Доволно И Премиум Квалитет】Нашите под cabine хартиена крпа држачот е изработен од нерѓосувачки челик SUS304 со убав бранеа заврши, а со трајни rustproof и анти-нула површината.L-облик дизајн е лесно да се замени со нова хартија во ролни.Елегантен црн хартиена крпа држачот за ѕид е погодна за сите области на кујната, како под кабинет, кабинет вратата и да потоне. ????【Големина И Совети】Нашите црна хартиена крпа носителот се протега до 13 инчи во должина и до 3,5 инчи во висина, осигурувајќи нашите хартиена крпа носителот може да ги собере најмногу хартија крпа, се тркалаат, ракавици, итн.во вашата кујна.Не ставајте тешки предмети во рок од неколку часа по виси хартиена крпа носител е вметнат за да се постигне најдобар ефект. ????【Силно Лепило или Трајни Завртки】лепило хартиена крпа носител е со исклучително силна лепливоста подлога на мазни површини(плочки, стакло, дрво, мермер, метал површина).Можете да ги инсталирате лепило хартиена крпа носителот без алатки.Како за груба површина, може да се користат завртки да се инсталира на книжно марамче на држачот за ѕид. ????【Се ослободи Повеќе Простор】Под кабинет хартиена крпа носителот ќе ви помогне да се ослободи доволно простор за мала кујна и спаси екстра простор за храна и други предмети по инсталацијата.Под кабинет хартиена крпа носителот може да биде инсталиран вертикално или хоризонтално на ѕидот, со што ќе се уредни и стилски кујна. ????【Мода И Модерен Дизајн】Нашиот ѕид хартиена крпа за носител со еден модерен бранеа заврши и едноставен, елегантен дизајн, ви донесе уредни и елегантен кујна,погоден за насекаде во вашиот дом.Украсете го вашиот модерен стил дома сега.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.