Бебе Bandana Лига Bibs за Drooling и Teething 4 Пакет Подарок Сет Грузија Наместен од страна на Бакар Бисер
  • Ново

Бебе Bandana Лига Bibs за Drooling и Teething 4 Пакет Подарок Сет Грузија Наместен од страна на Бакар Бисер

DEN 526.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.АБСОРБЕНТА ПАМУК ЛИГА ЛИГАВЧЕ - Овие стилски лига bibs се направени од 100% абсорбента памук на предната страна и се 100% полиестер руно на грбот.На предната страна на бебе лигавче е стилски поврзана ткаенина и на задната страна е супер меки руно што ги држи вашето бебе целосно сува, дури и со drooliest на бебињата.Одлично за teething бебиња!.ПРИЛАГОДЛИВИ без НИКЕЛ ПРИЛЕПУВА - Секое бебе bandana лигавче доаѓа со 2 никел-слободен прилепува, што им овозможи на секој лигавче да бидат прилагодливи во големината за да ги собере новороденчињата години, со векови се движат од 3-24 месеци.На прилепува се безбедни, што го прави тешко за доенчиња и мали години да unfasten но се лесни за родителите да ги држат и исклучување.ТРЕНДОВСКИ И СТИЛСКИ БЕБЕ МОДЕН ДОДАТОК - Нашите bandana bibs функција нашите сопствени и уникатни дизајни, кои се модерно и мода напред.Тие се разноврсна и се совршен завршувањето на допир за било облека.УНИКАТЕН БЕБЕ ПОДАРОК СЕТ - Нашата 4-пакет на бебето bibs го прави најдобриот подарок за нова родители, нови баби и дедовци, бебето тушеви, божиќ сегашноста или за било изговор за да се направи бебе изгледа неверојатно.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - На Бакар Бисер, ние дизајн модерно и модерен прибор за облека за бебиња кои се од највисок квалитет.Овие bandana bibs се издржливи и долготрајни дури и со бебињата кои никогаш не престануваат да drooling.Тоа е зошто нашиот производ е поддржан со 100% Пари Гаранција за враќање.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ние ќе рефундирање на вашите пари без прашања праша.Па го даде шут и да го додадете во количката денес!.