Auswaur 12 Парчиња Силиконски Прст Заштитници Опфаќа Капи за Топла Лепак Пиштол Восок Колофон Смола Мед Лепила Scrapbooking Шиење Занаети Пеглање Везови Везана 3 Големини-Зе?
  • Ново

Auswaur 12 Парчиња Силиконски Прст Заштитници Опфаќа Капи за Топла Лепак Пиштол Восок Колофон Смола Мед Лепила

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Заштити вашите прсти】оваа силикони прст капи може да се заштити вашиот прст совети кога ќе се направи занает со лепак пиштол, ви овозможува работа со топол лепак без да се изгори. 【Лесен за употреба】направени од квалитетни силикони, флексибилни и нема да влијае на флексибилност на прсти кога носи тоа, се стави на и полетување лесно, одговараат за повеќето луѓе. 【Лесно да се чисти】 чиста и сува брзо од страна на вода или на други алкохолни пијалоци, ги исуши за следната употреба.Рециклирање и еднократно. 【Широка примена】 овој прст капи се врши добар во заштита на вашите прсти, одговараат за носење додека топла лепак, восок, примена на лепила, бележник за шиење, итн. 【Различни бои и различни големина】 : 12 PCS Зелена, 3 Големина : мали, средни, поголеми се вклучени.