Седат До Клупата, Двојно Зрак Арматура, Триаголник Дизајн, Пена Памук Челик Абдоминална Обука на Коса Клупа, Опрема, Приспособување, за Семејството Фитнес Тренинго?
  • Ново

Седат До Клупата, Двојно Зрак Арматура, Триаголник Дизајн, Пена Памук Челик Абдоминална Обука на Коса Клупа,

DEN 9983.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★TEGRATED-СТИЛОТ се ВЕЖБА : Нашата ab клупа може да се користи за мулти-функција за обука, како што се седат прозорци, лежи нога покренува и hyperextensions.Само една клупа што лесно може да се постигне стомакот, раката и ногата на мускулите тренинг во исто време.Сосема е идеален за да можете да ја користите во домот или во салата со своите разновидни функции. ★ЧЕТИРИ ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЗИЦИИ : Ова седат клупата има четири позиции со прилагодливи, која ги задоволува потребите на луѓето на различни висини и го намалува ризикот од повреди на главата.Во меѓувреме, можете да изберете различни приклонуваат агол агли за да ги задоволат вашите различни фитнес потреби, по фитнес принципи на програмата " чекор по чекор. ★УДОБНО НОСЕЊЕ ОТПОРНИ НАЗАД : Од една страна, СТП кожа покриени врати дел е против пролизгување и отпорни на абење, како и удобно и да дише.Од друга страна, поместена со пена, тоа дополнително ја намалува ризикот од мускулите вирус на вашиот грб.Вреди да се спомне дека прошируваат одбор е и удобно и добро за вашите мускули. ★ЕРГОНОМСКИ ГУБЕЊЕ на КЛУПАТА : 6 пена поместена барови можат ефикасно да ги задржи вашите нозе позиција и нудат удобност.Освен тоа, нашата коса клупа согласува да ергономски, така што три стрес точки можат да ги растера концентрирани притисок врз coccyx.Во меѓувреме, можете да работат надвор поголема мускулна група. ★НАШАТА ПОСВЕТЕНОСТ : 100% задоволство и враќање на средствата.Ако имате било какви прашања, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Барање за нашиот бренд име, внесете нашата продавница и да видиме повеќе производи.