CYHO Тенка Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel;Екскурзија, 190x27(MM), Розова, 30 (Проекти) Четка за з
  • Ново

CYHO Тенка Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel;Екскурзија,

DEN 303.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Четката за складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и го спречува четка за заби од deforming.Четката за складирање кутија има мазен изглед, и транспарентна кутија телото го прави лесно да се најдат предмети.Постои одводнување дупка на дното на четката за складирање кутија, која ефикасно ги дистрибуира влага и го задржува влакната се исуши.Овој фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед.Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали.