Kendal 44 Инчен Комерцијални Макси Прашина Четка За Полнење (44 Четка Комплет)
  • Ново

Kendal 44 Инчен Комерцијални Макси Прашина Четка За Полнење (44 Четка Комплет)

DEN 1344.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржи собра 44" Макси Прашина Памук Cut-Крај Прашина Четка, Snap-На Прашина Четка Рамка и Snap-На Прашина Четка Рачка.Макси Прашина памук cut-крај прашина четка е направен од традиционалните долго, захефтана, цврсто извртени богородица природен памук конец.Snap-На 5.7" рамка е изградена на челични прачки кои се спротивстави на rusting.Snap-За 59" метална рачка нема да попуштат, да искриват или splinter.Snap-На лизгачки јака брави рачка во позиција овозможувајќи за целосна акција.