Павилјон Подарок Компанија 12 Оз Stoneware Брод Јадење Сервер со Дрвени Oar Лажичка Живот е во Езерото, 2 Парче Сет, Сина
  • Ново

Павилјон Подарок Компанија 12 Оз Stoneware Брод Јадење Сервер со Дрвени Oar Лажичка Живот е во Езерото, 2 Парче

DEN 469.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Брод-во облик на издржување на сад, безбедно спакувани во обична кутија, е направен од stoneware и вклучува бамбус oar и метал сидро шарм.ВО КУЌАТА ДИЗАЈН : "Животот Е Голема Во Езерото" текст е отпечатен на една страна на сад.СОВРШЕН ЗА KINKI : Совршен за оние кои сакаат да ја покажат својата љубов на езерото.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : машина за миење Садови безбедно само ако шарм е отстранет.Микробранова безбедно.Измијте oar со рака само со благ детергент.ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ : Чаши, капи и други производи во истиот Езеро Луѓе тема се исто така достапни.