Оригинална HP 962 Црно Мастило Кертриџ | Работи со HP OfficeJet 9010 Серија, HP OfficeJet Pro 9010, 9020 Серија | Подобни за размена на Инстант Мастило | 3HZ99AN
  • Ново

Оригинална HP 962 Црно Мастило Кертриџ | Работи со HP OfficeJet 9010 Серија, HP OfficeJet Pro 9010, 9020 Серија

DEN 789.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурност и вредност.Оваа кертриџ работи со : HP Office Jet 9012e; HP Office Jet Pro 9010, 9010e, 9014e, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9018e, 9019, 9019e, 9020, 9020e, 9022e, 9025, 9025e, 9028e.Кертриџ принос (прибл.) : Од 1.000 страници.До 2x повеќе отпечатоци со Оригинална HP Мастило наспроти не-Оригинална HP Мастило. 82% од HP мастило касети се произведени со рециклираната пластика.Се мастило вашиот начин : купи Оригинална HP Мастило Касети или да зачувате до 50% и никогаш не работат надвор со HP Инстант Мастило, Smart Мастило Претплата.Она што е во кутијата : 1 нова Оригинална HP 962 Црно Мастило Кертриџ (3 HZ99 AN).