Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена 1080 V8 Работи за Чевли
  • Ново

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена 1080 V8 Работи за Чевли

DEN 941.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Свежо Пена иновативни midsole создаден од едно парче на пена што обезбедува кадифен, повеќе природни возење.Bootie изградба.Конструиран мрежа.Разнесени гумени outsole.Не-шие материјал примена.