SHDIATOOL 3 Инчен Профил Рака Дијамант Тркала Висина 10мм Рамен Работ за Мелење Камен Мермер Гранит Рок
  • Ново

SHDIATOOL 3 Инчен Профил Рака Дијамант Тркала Висина 10мм Рамен Работ за Мелење Камен Мермер Гранит Рок

DEN 299.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

75mmx10mm Вакуум Brazed Дијамант мелење тркала.Дијаметар 3"/75mm, Арбор 22.23 mm(7/8 инчи),Чакал : #60, Дијамант Висина : 10мм.Мелење на мермер, гранит , кварц , керамика , вештачки камен и стакло.Особено за конкретни надвор од ѕидот на зградата, или декорација.Користи сува или мокра, Машина : Агол мелница.