CPOWACE Одговара Volvo VNL В.Н.Е VNM Камиони Худ Огледало, се Покрива Со Хром Метален Заврши за Возач & Патникот Страна (за 2004-2015)
  • Ново

CPOWACE Одговара Volvo VNL В.Н.Е VNM Камиони Худ Огледало, се Покрива Со Хром Метален Заврши за Возач & Патникот

DEN 1080.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Сосема Нов Cid); Добра OE Замена.Худ Огледало Покритие Одговара : 2004 - 2015 Година Volvo VNL В.Н.Е VNM Камиони Худ Огледало.Материјал : Пластични+Високо квалитетни делови со хром финиш;.Поставување на Возило : Лево Возачот и Право на Патникот Страни Худ Огледала. 1 Година Гаранција.Ако има било какви прашања во врска со објектот или инсталација,можете да не контактирате страна .Ние ќе добиете во контакт со вас и навремено да ги реши вашите проблеми.