Lancome Miel-en-Мус Пенење Чистење Шминка Смена, 6.7 Унца
  • Ново

Lancome Miel-en-Мус Пенење Чистење Шминка Смена, 6.7 Унца

DEN 686.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој интензивен третман masque длабоко moisturizes и услови за сува, оштетена коса.Тоа е совршен за транзиција хемиски третирана коса на природен.Таа, исто така помага да се врати природни липиди да оштетена коса.