88FT 240 Сини LED Божиќ Светла String Затворен Отворено, 8 Режими Јасно Жица Трепкане Светла Безбедно Приклучок во Божиќ Светла за Празник Божиќ Дрво Дома Декорација (Сина)
  • Ново

88FT 240 Сини LED Божиќ Светла String Затворен Отворено, 8 Режими Јасно Жица Трепкане Светла Безбедно Приклучок

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Blue Twinkly Божиќ Светла] Оваа бајка LED string светлата се ажурираат во 2021 со под карактеристики : 1) 240 ultrabright Led диоди; 2) Вкупната Должина 88 FT (10ft водечките жица+78ft LED string светла); 3) УЛ наведени адаптер со 8 осветлување режими; 4) Водоотпорна IP44 за внатрешна и надворешна употреба. 5) Подароци кутија за пакување. [8 Осветлување Режими] Со 8 прилагодливи режими, внатрешна/надворешна string светилки може да ги задоволи вашите потреби во било различните сценарија, само притиснете го копчето на трансформатор за да го промените осветлување режим. [Безбедно УЛ Наведени Адаптер] : Ова топло бела Божиќ светла приклучок во има на УЛ заверена адаптер со излез 29 V, 0.2 А Тоа е безбедно за употреба и нема опасност од електричен шок.Тоа е совршен Twinkly елка светла за вашата празник декорација. [Водоотпорна IP44] Овој декоративни string светлата е водоотпорна IP44. И со својата долга водечките жица (5 M), чувајте го адаптерот во себе и суво место и може да се широко се користи двете затворен и отворен. [Мека јасно жица и Широко се Користи] мека јасна-жичен 95ft спалната соба светлата жици се совршени за затворен & отворено употреба од каде што сакате да ги красат.Тоа создава топла, весела, и романтична атмосфера за декоративни passageways, градини, тераси, дворови, тревници, огради, тремови, покриви, Новогодишни елки, свадби, празници, ноќта партии, роденден, бар, ресторан, спална соба, фаза итн. [Не-connectable] ве Молиме имајте во предвид светлината не може да биде поврзан и со продолжен.