Mandarina Патка Жените Ранец, Фустан Сина, MD20 Мама
  • Ново

Mandarina Патка Жените Ранец, Фустан Сина, MD20 Мама

DEN 4505.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ранец во mitrix ткаенина, посветена на задоволување на потребите на децата и родителите.MD20 Бебе-торба, всушност, се издвојува за нејзиниот екстремни функционалност, која вклучува : систем за универзална приврзаност кон колички и детски колички; термички џеб за чување на топли и ладни пијалоци; еластична странични џебови за удобно да се сместат чадори, шишиња и др.; виткање мат опфатени за промена на вашето дете во перат ткаенина; архивиран и решетката внатрешните и надворешните џебови; повеќе прегради.