Пар Црни Вратата Огледало Опфаќа Лево/Возачот Страна и Право/Патникот Страна за Комерцијални Камион KENWORTH T600 /T660
  • Ново

Пар Црни Вратата Огледало Опфаќа Лево/Возачот Страна и Право/Патникот Страна за Комерцијални Камион KENWORTH

DEN 975.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставување на Возило : Пред Десна/Лева Страна;Материјал : Пластика.Директни OE замена;100% Сосема Нов Cid).Високо квалитетни делови со Пластични заврши;Лесно да се инсталира.Пакет се вклучени : 1 пар (1pc левата страна+1pc десната страна). 1 Година Гаранција.Ако имате било какви прашања (за производот или инсталација),можете да не контактирате страна.