Надгради Алуминиум Мобилен Телефон Стојат, OMOTON Ц1 Трајни Видиме Клупа со Заштитни Влошки, Паметни Трибина Наменета за iPhone 11 Про Max XR XS 8 Плус 7 SE, iPad Mini, Android Телефони,Си
  • Ново

Надгради Алуминиум Мобилен Телефон Стојат, OMOTON Ц1 Трајни Видиме Клупа со Заштитни Влошки, Паметни Трибина

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА : Оваа надградена мобилен телефон стојат карактеристики префинет алуминиум легура тело кој гарантира издржливост и стабилност.Неговиот поголем големина, исто така, го прави постабилен кога го држите вашиот телефони или таблети.стојат (3мм) може некогаш да се користи пред и тоа е 3 пати повеќе стабилна, можеби ова е најмногу од цврстите мобилен телефон стојат сте имале некогаш сте се обиделе.СОВРШЕН АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ : Овој телефон носителот нуди совршен агол на гледање за Face Timing, гледање видеа, или одјавувањето рецепти.Можете да го ставите на вашето биро, ноќната и benchtop дома или во канцеларија.ЗАШТИТНИ ВЛОШКИ : анти-лизга силикони нозе го заштитите вашиот уред од потенцијалните гребнатини и лизгачки, а на дното не се лизга влошки се спречи стојат од лизгање на повеќето лизгава површини.ОДЛИЧНО ЗА ПОЛНЕЊЕ : голема дупка на задната страна е резервирана за полнење кабел за да го насочите преку - совршени за полнење на вашите паметни уреди и одржување на вашиот десктоп организирани.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : десктоп телефон лулка работи совршено со паметни уреди до 11 инчи, на пример, i Phone 11 Про Max / 11 / SE, Samsung Галакси S20 / S20+ / S10+, на Google Пиксели, LG, Sony, Мото, LG, Nexus, i Pad Mini , i Pad Про 11 инчен, E-reader и повеќе.