LCD Дигитален Микроскоп, Leanking 4.3 инчен 50X-1000X Зголемување 720P Камера Микроскоп
  • Ново

LCD Дигитален Микроскоп, Leanking 4.3 инчен 50X-1000X Зголемување 720P Камера Микроскоп

DEN 1164.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1000 X Дигитален Микроскоп : 4.3 инчен HD LCD дисплеј, 10 X-1000 X зголемување стапка, 720 P резолуција и 3,6 мега пиксели.Метал заградата,повеќе силен и здрав ,8pcs прилагодливи висока осветленост Led диоди.Вградена литиум батерија, околу 6 часа континуирана работа.Поддршка на 4-64 G микро SD картичка ( Не е вклучен ).Произведува слики може да се префрлени на КОМПЈУТЕР, монитор или ТВ екранот лесно.Широка Употреба : Коло микроскоп, Мобилен телефон одржување, КК инспекција, образование цел инспекција, индустриски инспекција, печати индустриски, накит & печат(збирки), текстил индустриски и биолошки инспекција.Гаранција : Пакетот вклучува Дигитален Микроскоп и една година замена на производот.