Woodten Метален Накит Екранот Лента Накит, Ѓердани Нараквици Часовници Екранот Лента
  • Ново

Woodten Метален Накит Екранот Лента Накит, Ѓердани Нараквици Часовници Екранот Лента

DEN 1463.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупната Големина : 35 x 25 x 2 CM/13.8 x 9.8 x 0,8 инчи;Оваа лента може да биде накит послужавник за ѓердан,нараквица,обетки,исто така, може да биде одличен складирање алатка за паричници,очила,копчињата и да се види.На послужавник ќе направи прикажување на вашиот накит стока лесно.Роман Дизајн : внатрешноста на послужавник е изработен од кожа,со црна и сива две-боја опции,можете да изберете различни бои за да се прикаже вашиот накит според вашите потреби.Материјал : Направен од метал и кожа;Издржлив и лесен за чистење,можат подобро да се прикаже шарм на накит.Примена : На екранот лента е најдобар начин да се прикажат на вашиот накит на countertops, продавници, шоу, занает саеми или само за домашна употреба;Тоа, исто така, убаво за накит фотографија.Совршен за фотографирањето накит за производи.По продажба на услуги : Ние сме посветени на креирањето на најдобри услуги на клиентите на Накит застане.Ако за било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Имаме добар по продажба на мерки на заштита, ве молиме да бидат сигурни да се купи.