10 Хартија Articulating Форцепс Стоматолошки Инструменти со WDL
  • Ново

10 Хартија Articulating Форцепс Стоматолошки Инструменти со WDL

DEN 508.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стоматолошки articulating хартија пинцети, што се користи за ракување со articulating хартија, основна алатка за справување со articulating хартија.Лесен за Употреба - Висок степен на прецизност и флексибилност при спроведувањето на клиничките постапка.Држење articulating хартија е високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Пакување вклучуваат : 10 компјутери articulating хартија помош на пинцета.Wellness D'Light ИНСТРУМЕНТИ. 10 Хартија Articulating Форцепс Стоматолошки Инструменти со WDL Стоматолошки articulating хартија пинцети, што се користи за ракување со articulating хартија, основна алатка за справување со articulating хартија Лесен за Употреба - Висок степен на прецизност и флексибилност при спроведувањето на клиничките постапка Држи articulating хартија е високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија вклучуваат Пакување : 10 парчиња articulating хартија помош на пинцета.