LXX Ѕид-Монтирани Крпа Рек,304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Полица/Мијат Рек/Бања Стакло Рамка/Огледало Пред Рамка/Козметика Rack (47 × 13 × 13Cm),а,47×13×13Cm
  • Ново

LXX Ѕид-Монтирани Крпа Рек,304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Полица/Мијат Рек/Бања Стакло Рамка/Огледало Пред

DEN 782.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☞Елегантен Дизајн : Модерен Стил, Полиран Хром Финиш, ' Рѓа и Отпорен на Корозија. ☞Цврст Структура : Нерѓосувачки Челик Структура, Обезбедување На Квалитет, Тешки Капацитет. ☞Убава : Модерен Изглед, Сокриени Завртка Дизајн, Чување Полиците со Бања Производи, Како што се Шампон и Балсам. ☞8 Mm Ултра-Дебелина Темпериран Стакло, Безбедно и User-Friendly. ☞Сите Метални : Направени од не ' Рѓосувачки Челик, со Висок Квалитет Дизајн Обезбедува Квалитет и Услуга Живот.