Aoje-Линк Ткиво Додатоци од Нерѓосувачки Челик Пинцети, Клешти Алатка, Стаорец Заб Палецот Облекување Форцепс, Serrated Форцепс, Сребро,125mm, 4pcs
  • Ново

Aoje-Линк Ткиво Додатоци од Нерѓосувачки Челик Пинцети, Клешти Алатка, Стаорец Заб Палецот Облекување Форцепс,

DEN 1164.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Димензии : должина : 125mm/5"; стегање опсег : 0~17mm/0~0.67"; материјал : 430 нерѓосувачки челик; боја : Сребро. 2. Цел : Општо земено, тоа е главно се користи за бришење, менување на преливи, отстранување на ткиво преливи, или други задачи кои бараат прецизни помошни операции. 3. Перформанси : се Направени од издржлив и долготрајни нерѓосувачки челик, стабилност за стегање и работа и барањата за квалитет се земаат во предвид при дизајнирање.Структурата на стаорец забите е тесна и тесни на главата. 4. Карактеристики : Примени со домаќинство, лична нега, електрични одржување, занаетите собранието и повеќе работа пинцети за да се задоволат секојдневните потреби. 5. Забелешка : Тоа не е препорачливо за медицински третман и ракување со храна.