Видео Плеер 1080P ТВ Батерија Телевизија Преносни за Отворен Автомобил
  • Ново

Видео Плеер 1080P ТВ Батерија Телевизија Преносни за Отворен Автомобил

DEN 2398.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преносни ТВ, во согласност со ATSC, може да се види дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и ATV.Преносни ТВ, во согласност со ATSC, може да се види дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и ATV.USB приклучок, Мемориска/MMC картичка, игра У диск содржини, поддршка за 1080p видео, MKV, MOV, AVI, WMV, MP4, FLV, MPEG14, RMVB, 1080 P видео MP3, видео.Опремени со 1800mah, литиум батерија за употреба на отворено. 110v ~ 240v универзална напојување.Висока чувствителност тјунер за подобрување на сигналот за прием.