Bebe ау Lait Гранд Влажни и Суви Торба - Роботи
  • Ново

Bebe ау Lait Гранд Влажни и Суви Торба - Роботи

DEN 744.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук Телото 100% Памук, Полиестер.Увезени.Обезбедува простор за складирање на голем essentials во вашиот пелена торба или ташна.Има две zippered џебови : една сува џеб наредени со памук и еден влажни џеб дека е водоотпорен.Држи предмети чисти и посебна.Совршен за чување на пелени или облека.Машина перат за лесно чистење.