Уредната Алатки за Индустриска Сила Прашина Четка со 63 Дрво се Справи и Метална Рамка. Мека Најлон Памук Мешавина Четка Главата (36 X 5 Инчен)
  • Ново

Уредната Алатки за Индустриска Сила Прашина Четка со 63 Дрво се Справи и Метална Рамка. Мека Најлон Памук Мешавина

DEN 439.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големината на рамката : 36" X 5" Четка Главата Шират : 44" X 11". 90% Најлон и 10% Памук за максимална издржливост - Премија четка главата мешавина наменета за сува убедливо, влажна mopping, и со цел да се перат-можност. (Инструкции за оптимално чистење вклучени). 63" Индустриска Сила Дрвена Рачка и Метална Рамка Вклучени.Површини : дрвени предмети тротоарите, плочки или мермер, гаража подови, магацин, ламинатни, винил, училиште или деловна зграда ходници, кујна/бањи, училници, кошаркарски игралишта, auditoriums, спортски сали, бербер или салон, и многу повеќе.Четка главата замена на располагање.