Прилагодливи Бамбус Фиока Dividers со Инсерти и Лагер, Проширување Фиока Организаторот за Кујна Големи Прибор, Канцеларија Биро, Спална соба Dressers, Ноќната и Бања Суета
  • Ново

Прилагодливи Бамбус Фиока Dividers со Инсерти и Лагер, Проширување Фиока Организаторот за Кујна Големи Прибор,

DEN 791.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разноврсна Дрво Фиока Организатор Separator : Овие фиока dividers може да се користи во кујната/бања/спална соба/салон фиока.Совршен за да се организира кујна есцајг, прибор за јадење, flatware, козметика, шминка алатки, долна облека, облека, коса додатоци и сл.Убав подарок за housewarming.Прилагодливи и да се Прошири за Различни Фиоки : Има 4 здрав пролет натоварени dividers дека може да се вклопат фиоки помеѓу 17-22 инчи. (Ве молиме проверете ја вашата фиока големина.) Само внеси ја divider во вашата фиока и нека таа пролет да се вклопи во вашата фиока за да ги добиете конфигурациските сакате.Висината е 2.6", високи доволно да се направи поголемиот дел од фиока висина без да работи одлевање над врвот.Индивидуализира со 6 Бонус Вметнете : 6 отстранлив внесува слајд во жлебови, совршено се што ќе ви овозможи да се прилагодите на големината на прегради за да се изолирам различни деловни објекти.Практичен Простор Создателот да ги задржи вашите фиоки уредни и организирани се стави крај на хаосот во вашата фиока за складирање!Бесплатни облоги за да помогне да се заштитат вашиот фиоките и кабинетот.Пластовидно за Длабоко Фиоки : Специјализирани dowels & дупки ви овозможи да се зголеми двојно оџакот овие dividers за употреба во подлабоките фиоки.Идеален за класифицирање на садот во кујната фиока, маици/панталони во спалната соба салон или во бебе бебе соба фиока.Можностите за тоа како да ги користите овие се бескрајни.Премиум Материјали и Добро Дизајн : Нашата dividers се професионално направена со еко-пријателски и здрав квалитет органски бамбус, која е обложена со мек глеѓ да ги задржи изгледот на нови, како е можно подолго.Домот јасно не се лизга силикони костец на крајот се задржи dividers во место и ја штити фиока од гребнатини.