Пелена Торба за Девојки и Момчиња - Голем Капацитет Бебе-Торба со 7Senses
  • Ново

Пелена Торба за Девојки и Момчиња - Голем Капацитет Бебе-Торба со 7Senses

DEN 1077.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА ★ Ако вредност КВАЛИТЕТ, ова е најдобриот пелена торба за вас ★.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА ЗА МАМА И ТАТО! - Нашите 7 Senses nappy торба е пространа и одговара на сите вашето бебе е essentials, па дури и погоден за близнаци!Има доволно простор за родителите лични предмети, како и (мобилен телефон, копчиња, паричник, лаптоп или таблет компјутер).Пелена торба е димензии се : 17 x 13 x 7 инчи.ВКЛУЧУВА ПОЈАВУВАЊЕ НА ПРОМЕНА PAD & ШЕТАЧ РЕМЕНИ! - На поместена преносни менување на мат помага можете безбедно да го промените вашето бебе е пелена насекаде.Нашите шетач бебе-торба, исто така, вклучува универзалната здрав шетач ремени, така што можете лесно да пристапите до сите ваши бебе момче или девојка е најважен. 10 ЏЕБОВИ! - за секоја потреба, па можете да ги организирате вашите материјали и вашето бебе е најважен со леснотија : 1 безбедна патент затворање главната преграда, 2 големи странични магнетни затворање џебови - одлично за чување "неуредна работи" посебен и за мајка и татко лични предмети, 2 страна надворешни џебови - совршени за шишиња или играчки, 5 внатрешни џебови за шишиња и 1 внатрешни работи изолирани џеб.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛИ! - Ние изберете премиум сиво платно ткаенина со кафеава кожа акценти и најдобар квалитет на патент да се гарантира дека вашиот следен бебе ќе имаат корист од оваа елегантна weekender торба.МОДЕРЕН И ФУНКЦИОНАЛЕН! - Ние направивме стилски гласник торба за двајцата родители, уште многу функционални бебе пелена tote торба, паметен организатор дека ги чува сите ваши елементи (како што се пелени, храна и екстра облека) високо организирани.Во исто време тоа го прави совршен бебе туш подарок.