Norton Полначот Смола Обврзници Монтирани Точка, Циркони Алумина/Алуминиум Оксид, W220 Форма, 1 Дијаметар x 1 Висина, 30 Ронки (Пакување од 5)
  • Ново

Norton Полначот Смола Обврзници Монтирани Точка, Циркони Алумина/Алуминиум Оксид, W220 Форма, 1 Дијаметар x

DEN 217.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Смола обврзници точка е на располагање во W220 форма.Подобар избор за брз акции отстранување и долг живот.Мелење, доработка и deburing.Специјално формулиран за органско обврзници за 2 X поголема живот отколку обичните алуминиум оксид, намалување на вибрациите и тркалото дијалог.Мерки 1-инчи дијаметар од 1-инчи висина.