ONAO Shoji Лепак (Shoji Nori), 150g на Јапонска Хартија Нанесете Лепак, Без Четка е Потребно, Направени во Јапонија
  • Ново

ONAO Shoji Лепак (Shoji Nori), 150g на Јапонска Хартија Нанесете Лепак, Без Четка е Потребно, Направени во Јапонија

DEN 235.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[ Shoji Екран Поправка Лепак ] Тоа е Јапонски скроб лепак што оди прилично добро со shoji хартија.Безбедно и нежни природен материјал кој не користите formalin. [ Една тешка шише ] Од шише капаче има четка водич, може да се применува лепак во права линија.Дури и ако не постои четка, можете да го замените shoji без добивање на вашите раце се валкани. [ За Различни Видови на Shoji Хартија ] Тоа може да се користи не само за општа Јапонска хартија и shoji хартија во ролна, но исто така и за пластика-обработени и ламинат shoji хартија. [ Погодно Корисна Големина ] 150g дека е лесно да се користи за замена на целата или само дел од shoji екран.Доколку сакате да ги замените многу или голем екран, ве молиме да користите голем капацитет 400g тип. [ Информации за производот ] Направен во Јапонија. / Материјал : Скроб / НЕТО : 150g (5.3 мл).