HAGADAY Бебе Шетач, Шетач за Доенче и Дете, Полна Големина Шетач со Крошна(Сина)
  • Ново

HAGADAY Бебе Шетач, Шетач за Доенче и Дете, Полна Големина Шетач со Крошна(Сина)

DEN 4799.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мулти-режим Шетач : Backrests може да се прилагоди за да се задоволат различните потреби.Седи прав агол е стабилна, бебе нема да се уморни; половина лажење, бебето може да се пие млеко во леснотијата; целосна лажење , бебето може да имаат сладок сон.Реверзибилна Седиште : Седиштето може да се сврти кон предните и задните правци преку повлечете копчето.Кога седиштето се соочува светот, целосно да ги задоволи вашето бебе е љубопитност, но исто така и подобрување на неговата способност да се дружат.Кога седиште е свртена кон родителите, убаво е да ги задоволи потребите на бебето, ќе се зголеми нивната безбедност преку око интеракција.Безбедност : Ротира 360 или фиксна насока на предните тркала.На средината на задните тркала може да биде трајлер во еден чекор.Стабилна структура рамка, не е лесно да се нарушат.Пет-точка појасот обвива на бебе во сите правци и чувари нивната безбедност.Се задоволат Различните Потреби : 3-дел крошна, за да се исполнат различни временски услови, додадете слој на стреата, блок поголем агол на сонцето.Кат-a-boo прозорец за лесно прегледување на вашето бебе е состојба, интеракција со вашето бебе.Костец може да биде врз основа на висината на родителите да се прилагоди на висината, се промовира поудобно.застана со притискање и држење на копчињата на двете страни да се вклопи во багажникот и се користи кога ќе патуваат.Високо-квалитетни Материјали : Алуминиумска рамка прави шетач полесни и полесно маневрирање.Тркалата се направи на ЕВА за поголема трајност.Ткаенини се 900 Г подолго густина.Виткање само треба да се зафрла со притискање и држење на копчињата на двете страни да се вклопи во багажникот и се користи кога ќе патуваат.