Чекан Бермуди XT Тежина Клупа - Црна/Црвена/Сребрена
  • Ново

Чекан Бермуди XT Тежина Клупа - Црна/Црвена/Сребрена

DEN 1598.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзална клупата со 4 x прилагодливи backrest позиции за рамен и се приклонуваат клупата за обука.Повеќе прилагодливи ловец фаќа (96 - 120 cm).Пеперутка прилагодливи за различни рака должини.Висок квалитет на удобност перница (45mm).Свитлива простор за заштеда на енергија дизајн.Цврст челик изградба 50 x 50 мм, сребро, со отпорен на гребење боени.TUV и ГШ Заверена на германски стандарди за квалитет (значително супериорен да CE сам), 2 годишна Гаранција.