CammPro I826 1296P HD Полицијата Телото на Камерата,64G Меморија,Водоотпорен Тело Носи Камера,Премија Преносни Тело Камера со Аудио Снимање погоден за носене,Ноќ Визија,GPS за
  • Ново

CammPro I826 1296P HD Полицијата Телото на Камерата,64G Меморија,Водоотпорен Тело Носи Камера,Премија Преносни

DEN 3119.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

64 GB голема меморија : изграден во 64 GB вграден во меморија овозможува часа снимки без да се грижиш за работи надвор од просторот. 1296 P HD, ноќенпоглед : 1296 P HD Снимање, Ова тело камера опремена со Висок Интензитет на инфраред Led диоди, исто така, го фати јасно снимката до 50 метри во теренот-црна темнина.Долго траење на батеријата : моќен 3500m Ah батеријата ви овозможува снимање на снимката до 10 часа по ред, што е доволно да се добие преку повеќе смени, без потреба да се грижите за животниот век на батеријата. 2 инчен LCD монитор овозможува да се види назад претходните снимки.Лозинка или лозинка-бесплатно поставување за да одговараат на различните барања.Едноставна операција : камера може да биде поврзан на било компјутер за да го прочитате диск автоматски.Изграден за работа средини - камерата е од исклучително нерамен и издржливи, способен да издржи на Harshest временски услови и услови за работа.Како крајна безбедност gadget, Оваа full-HD тело носи камера нуди голема сигурност во текот на претстојните смени како чувар, полициски службеник, или нешто големо.