Microyn Дигитални Клупа-топ Центрифуга, 100-5000rpm (Max. 3074xg), 6x15ml
  • Ново

Microyn Дигитални Клупа-топ Центрифуга, 100-5000rpm (Max. 3074xg), 6x15ml

DEN 511.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дигитални клупа-топ центрифуга за до 6 од 15 ml цевки (не се цел на оваа точка се користи со други големини на цевки ако не се знае дали тоа се вклопува.Имаме сличен производ со адаптери за помали цевки).LCD дисплеј покажува време (20sec-99min) и брзината (100-5000rpm, до 3074xg).Забелешка : актуелната брзина е прикажана брзина пати 10 како што е прикажано во горниот десен агол на панелот.Безбедност капак-кодот се спречи отварање на центрифуга капакот додека роторот има престана да се врти, Автоматски ослободување на капакот кога операција престана да се спаси обработка на време.Посебна краток спин копчето за удобен и брз врти. 110v-60 Hz, 40 W.Една година гаранција со НАС-врз основа на стручна поддршка на корисниците.Ве молиме контактирајте со нас ако постојат проблеми со цевка носители или нешто друго.