Злато Галакси Забелешка 20 Ултра Пенкало за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра S Pen (со Тип-C Конвертор) за Samsung Galaxy Note 20/ Белешка 20 Ултра Сите Превозници
  • Ново

Злато Галакси Забелешка 20 Ултра Пенкало за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра S Pen (со Тип-C Конвертор) за

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова пенкало дојде без Далечински функција , друга функција е работа. 100% Нови и Најдобар Квалитет.на pen може да се открие од сега кога ќе се ревидираат по 10/10/2018. За производи : 4096 нивоа на притисок чувствителност.Прецизни допир и контрола, поддршка на сите мени функции.Строги инспекциски еден по еден пред породувањето.ова пенкало е само работа за : Samsung Галакси Забелешка 20 / Белешка 20 Плус , Белешка 20 Ултра.Она што во пакет : 1 X Пенкало , Тип 1 X-C Конвертор.